Sponzor - Magna Sponzor - Nymburk Milko Sponzor - Tool Sponzor - Irontime Středočeský kraj Sponzor - Česká unie sportu Sponzor - Odkolek Elektro Kutílek Sponzor - město Kovanice Sponzor - Postřižinský pivovar Sponzor - Mireas Crossaudio Sponzor - Respondeo Sponzor - Kusplus Sponzor - Nymburský deník Sportovní oblečení Sponzor - Rádio Kiss Delta Sponzor - Rádio signál Český rozhlas Studio Richter - reklama, tisk, design Sponzor - Stanislav Mrňavý - Svět polotovarů Sponzor - Basketball Nymburk

Dobrovolníci a pomocníci pro závod


Bez Vás se to neobejde!!!

Jelikož startovní listiny se začínají plnit a vše naznačuje, že Nymburský půlmaraton se ponese ve velkém duchu, neobejdeme se ani bez dobrovolníků. Práce dobrovolníků je při realizaci takovýchto velkých sportovních akcí nepostradatelná. Závodní okruh měří 10 km a my potřebujeme zajistit každý její kousek, aby se nám závodníci neztratili a dobře se orientovali, aby jim někdo nebo něco nepřekáželo v běhu a aby závodníci nešvindlovali (ani nechtěně), což ale nepředpokládáme.

Základní požadavky na post dobrovolníka:

1) Zapálení pro fandění - všechny závodníky (bez rozdílů pohlaví a věku) musíte dostatečně pozitivně povzbuzovat.

2) Asertivnost - dobrovolník musí zařídit pohodlí pro závodníky. Pokud se bude někdo nepovolaný procházet po trati, musí dobrovolník zařídit, aby byla cesta volná.

3) Smysl pro pořádek - každý dobrovolník vyfasujete igelitový pytel a měl by sebrat jakékoliv smetí (kelímky, obaly od potravin), které tu zbyde po závodech (pokud sebere i jiné smetí, bude to bod navíc...)

4) Dochvilnost - od dobrovolníků očekáváme, že se dostaví v den závodu v 7:30 na místo staru pod nymburskými hradbami, kde dostane veškeré pokyny. Stejně tak i očekáváme, že se dostaví po ukončení závodů do místa cíle (též pod hradbami) na pivo.

Vybavení dobrovolníka:

Každý dobrovolník dostane při ranním náboru tričko, igelitový pytel, tužku a papír.

Vaše odměna:

Každý dobrovolník dostane po závodech občerstvení a nějaké to pivo a pozvání na pozávodní radování v prostoru cíle, kde se bude odehrávat hudební doprovodný program.

Jak se přihlásit:

Hlaste se, prosím, na mail info@nymburskypulmaraton.cz